اجاره ویلای شیک و مجهز در جاده ماسوله
این ویلای شیک با چشم‌اندازی بی‌نظیر رو به کوه‌های ماسوله، مجهز به کلیه امکانات رفاهی و به روز است. اگر به تصاویر این ملک نگاه کنید، می‌بینید که در حیاط زیبا و باصفای این خانه، آلاچیقی بزرگ، یک حوض زیبا و همین‌طور باربیکیو وجود دارد که به این ترتیب به راحتی می‌تواند جایی دنج و راحت برای گذراندن آخر هفته یا تعطیلی‌تان باشد.
این مجموعه به طور کلی از دو ساختمان که هر یک سه طبقه و سه واحد دارند تشکیل شده است. دو طبقه اول هر ساختمان، 125 متر و دارای دو اتاق‌خواب، هر یک مجهز به یک تخت دو نفره و یک تخت تک‌نفره و سرویس بهداشتی مجزاست. طبقه‌ی فوقانی هر ساختمان هم دارای یک واحد VIP است که 150 متر مساحت و همین‌طور یک آلاچیق اختصاصی دارد. در صورت تمایل به رزرو طبقه‌های پایینی این مجموعه (کد 151 ) با پشتیبانی آسوجا تماس حاصل نمایید.
گفتنی‌ست این واحد VIP دارای یک اتاق‌خواب با تخت دو نفره و سالنی بسیار بزرگ است. این واحد هم‌چنین به طور اختصاصی دارای یک بالکن با مساحت حدود 20 متر مربع است.
لازم به ذکر است که سرویس بهداشتی واحدهای‌ VIP مجزا نیست و توالت فرنگی آن سیار است.
اگر در فصول سرد سال به ماسوله سفر می‌کنید، حتماً لباس گرم، کفش راحت و تجهیزات سفر زمستانی مثل زنجیر چرخ را همراه داشته باشید.