اجاره سوئیت جنگلی در امامزاده ابراهیم شفت
ساختمان فوق دارای 7 سوییت جنگلی در 5 طبقه است. این سوئیت ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در عین نزدیکی به یک‌دیگر مانع احساس راحتی مهمانان عزیز نشود. تمامی این سوئیت های جنگلی دارای تراس شیشه‌ای رو به جنگل با منظره‌ای فوق العاده هستند و هم‌چنین قابلیت اتصال به یکدیگر و تبدیل شدن به یک واحد بزرگ‌تر را دارند.
از امکانات داخلی این سوئیت می‌توان به اجاق خوراک‌پزی، لوازم پخت و پز، یخچال، جاروبرقی، تلویزیون، مبلمان و سرویس بهداشتی ایرانی اشاره کرد. پارکینگ، بالکن و امکان سرو غذا نیز در این ملک فراهم است.
با توجه به فاصله 1 کیلومتری این مجموعه از روستای تاریخی امامزاده ابراهیم به راحتی می‌توانید علاوه بر سکونت در یک سوئیت جنگلی تمیز با منظره کوه و جنگل، از این روستا نیز دیدن فرمائید. طبیعت کوهستانی و بکر منطقه باعث شده تا در تمام ایام سال آفرود سواران زیادی مهمان این ملک باشند.
از طرفی در صورت هماهنگی امکان تهیه غذاهای محلی برای مهمانان محترم وجود دارد. ضمناً امکان تهیه مایحتاج روزانه و آشپزی برای مسافرین محترم نیز فراهم است. در صورتی که تمایل به رزرو بیش از یکی از این سوئیت های جنگلی را دارید لطفاً با پشتیبانی آسوجا تماس بگیرید.